• Ново
Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памучна Палуба Салите Сте Куче Фустан, Црна, 4XL

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памучна Палуба Салите Сте Куче Фустан, Црна, 4XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ова Е Палубата На Салите што Ги Печатите На Екранот Фустан За Кучиња 4Х-Голем Црн. Поли/памучна кошула без ракави со симпатична возбуда зашиена на дното за да му даде на овој фустан симпатичен талент! Овие тимови се двојно зашиени на сите вистински места за да обезбедат не само издржливост, туку ниво на удобност што кучињата ќе го ценат. Нашите висококвалитетни фустани за кучиња се совршени за секоја продавница за малопродажба на миленичиња и достапни по исплатливи цени. Со нашите фустани за кучиња, дајте им на домашните миленици некоја модна смисла. Овие доаѓаат во асортиман на бои и дизајни за да одговараат на секоја личност, посебна пригода или одмор. Имаме најдобра облека за миленичиња околу која сакаат сопствениците на миленичиња. Оваа палуба салите што ги печатите на екранот фустанот за кучиња е одличен празник 2018 од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново. Фустани За Кучиња. Облека. Божиќ. Настани И Празници.

Карактеристики

Производи во категоријата