• Ново
Време на одмор I срце Санта пижами за кучиња, црвена, xs

Време на одмор I срце Санта пижами за кучиња, црвена, xs

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Вашиот крзнен пријател ќе биде подготвен за Божиќните свечености во овие пижами за време на празници за кучиња. Овие симпатични пижами имаат празнична црвено -бела шема и прочитајте, "I Heart Santa. За чистење, едноставно миење на рака во ладна вода и лежено рамно за да се исуши. Проверете ги сите забавни и радосни додатоци за миленичиња од време на одмор за вашето домашно милениче да се придружи на забавата. Овој Божиќ, чувајте го вашето куче топло додека ги облекувате за веселите прослави во овие пижами за време на кучињата. Време на одмор „Јас срце Санта“ пижами за кучиња, црвена, малечка : симпатична пижами на кучиња. Празнични црвени и бели ленти. Гласи : „Јас срце Дедо Мраз“. Големина : x-мала. Чувајте го вашето домашно милениче топло и празнично овој Божиќ. Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво . проверете ги сите радосни додатоци за миленичиња од време на одмор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека

Опис : овој фустан за миленичиња може да им донесе на вашите миленици удобно чувство на носење бидејќи е

DEN 0.67
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33