• Ново
Облека За Миленичиња Божиќни Костими Со Качулка Пончо Наметка Јакна Палто Снежна Облека Зимска Облека Зелена Средна Големина

Облека За Миленичиња Божиќни Костими Со Качулка Пончо Наметка Јакна Палто Снежна Облека Зимска Облека Зелена Средна Големина

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Карактеристики : Лесната наметка е совршена за Секоја пригода Во Пролет, Fall и Зима. Рачно / Машинско перење во ладна вода, капете суво, Не избелувајте. Премиум Материјал : божиќната наметка со качулка За Миленичиња е изработена од врвен полиестер, пријатна и пријатна за кожата, мека и топла ткаенина ја штити чувствителната кожа на Миленичето од студен ветер. Дизајн : Смешни Божиќни миленичиња костим облека, контраст боја, хауба наметка врвот божиќ кејп стил, вашето домашно милениче мора да го сакам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00