• Ново
Пет Лајф ® Кралска Кора Тежок Кабел Плетен Дизајнер Моден Џемпер За Кучиња

Пет Лајф ® Кралска Кора Тежок Кабел Плетен Дизајнер Моден Џемпер За Кучиња

Buyers rating:
DEN 191.52

Износ

Кралската Кора Тежок Кабел Плетен Дизајнер Моден Џемпер За Кучиња е составен од Кадифен Мек памук и Акрилна мешавина. Се одликува со лесен дизајн на повлекување што се лизга за лесен пристап И Исклучување. Овој Џемпер За Миленичиња дополнително Може Да се Пере Во Машина и има ултра Пријатен врат На Желка долж горниот дел и стилски ткаен дизајн долж задната страна. Го одржува вашето Домашно Милениче топло и удобно за време на оние постудени зимски клими и топло за време на тие студени летни ноќни прошетки. Достапно во Повеќе Големини и Бои.Водич за големина : од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи)8" : ЕКСТРА МАЛ10-12" : МАЛ14-16" : СРЕДНО18-20" : ГОЛЕМ Составен од мека памучна и Акрилна мешавина. Повлечете за Лесен пристап И Исклучување. Го одржува Вашето Домашно Милениче Топло и Пријатно за време на Постудените зимски клими и за време на тие студени летни ноќни прошетки. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно..

DEN 0.67