• Ново
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно. Нашата цел беше да ги комбинираме овие две страсти за да создадеме уникатен и забавен бренд што е Cuecuepet. Без разлика дали сакате да го облечете вашето домашно милениче за празниците, сакате да го задржите вашето домашно милениче пријатно за време на студеното време, или само сакате да го направите вашиот симпатичен мал придружник дури и поуспешен, ги имаме потребните производи. Ние се стремиме да обезбедиме најбезбедни и најквалитетни производи што ве радуваат вас и вашето домашно милениче! - Изработено со квалитетен свила и гранадин материјал, со прскалки украсени rhinestones - лесно да се облече, полесно да се соблече (користи затворање на Велкро) - Екстра мал : Градите : 23-30 см (9 до 11,8in) Должина : 15-20 см ( 5,9 до 7,8in) Врат : 18-22 см (7 до 8,6in)-Мал : Градите : 23-30 см (9 до 11,8in) Должина : 15-20 см (5,9 до 7,8in) Врат : 18-22 см (7 до 8,6 In)-Среден : Градите : 31-39см (12,2 до 15.3in) Должина : 20-25см (7,8 до 9,8in) Врат : 22-27см (8,6 до 10,6in)-Големи : Градите : 39-46см (15,3 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1 до 18,1. во) должина : 20-30см (7,8 до 11,8in) Врат : 25-30 см (9,8 до 11,8in) - препорачано миење на рацете - Надворешна димензија : 9in W x 0.25in L x 10.5in H може да одговара (но не ограничено на) Следниве типови кучиња : * Брисел Грифон * Кавалиер кралот Чарлс Спаниел * Чихуахуа * Кинески полумесечен * Англиски играчки Спаниел * Хаванезе * Јапонски брада * Малтес * Минијатурен пиншер * Норфолк Териер * Норвич Териер * Папилон * Пекингзеј * Померајан * пушка * Шиперке * Шихх Tzu * свилен териер * играчка лисица териер * пудлица * Јоркшир Териер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33