• Ново
Едноставно dog mesh кучиња за кучиња, портокалово

Едноставно dog mesh кучиња за кучиња, портокалово

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Модата се среќава со функцијата Simply Dog Mesh Dog Cody. Willе ја задржи вашата сакана пушка безбедна и изгледа стилска во исто време. Едноставно дополнување на телото на кучињата на кучиња : ласкаво. Лесно вклучено и исклучено. Совршен додаток за сезоната на есен. 100% полиестер. Миење на рацете во ладна вода, лежете рамно за да се исуши. XS (до 10 фунти) / s (до 15 фунти) / m (до 20 фунти).

Карактеристики

Производи во категоријата

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00