• Ново
Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Рефлектирање На Топлина е внатрешно обложена со исклучиво развиена Технологија За Рефлектирање На Топлина која е наменета да ја рефлектира топлината на телото назад во телото. Микро-Зашиената Надворешна обвивка е целосно водоотпорна и се удвојува како Ветерник. Внатрешната Обвивка, исто така, се одликува Со Технологија На Црна Ајкула, оваа иновативна ткаенина е Лесна, Водоотпорна, Ветроупорна, отпорна на Снег, Дише, Ладноотпорна И Отпорна на Кинење и инженерска и тестирана за да ги издржи најекстремните зимски временски услови. Оваа јакна е дополнително исклучително лесна имајќи ја предвид целосната удобност. Дизајнот се одликува со Околу 3м Рефлектирачки Цевки со додадена рефлектирачка лента за итна ноќна видливост. Дополнително, Ураганот има прилагодливи ремени за пределот на половината и прилагодливи Тешки Велкро Ремени за секој ракав за прилагодено вклопување, додека спречува студеното студено време да влезе во телото. Оваа јакна има И Водоотпорен Процеп на Поводник со Двоен Патент под јаката и автоматско прилагодлива вградена внатрешна обвивка со цевки за надворешно растечко вклопување. Исто така, има горенаведени Водоотпорни Патенти за удобен пристап за вклучување и исклучување што целосно спречува навлегување на ветер додека спречува какво било влечење на косата на кучето. Погледнавме во се кога ја инженериравме оваа јакна. Излезете на Отворено Со Кучето хелиос! Достапно во Повеќе Бои и Големини. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) "Назад" Должина е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики ЗА приближување НА големината ЕКСТРА МАЛ : Назад : 8.3" Градите : 17.7" Вратот : 12.2" МАЛ : Назад : 11.8" Градите : 21.7" Вратот : 13.8" СРЕДНО : Назад : 15" Градите : 24.4" Вратот : 15.7" ГОЛЕМ : Назад : 18.9" ГРАДИТЕ : 29.9" Вратот : 16.9" Екстра голем : Назад : 22.8" градите : 34.6" Вратот : 18.9" Се Одликува Со Лесна, ветроупорна И водоотпорна Надворешна Обвивка Со Внатрешна Обвивка која има извонредна технологија ЗА РЕФЛЕКТИРАЊЕ на топлина За Целосно Задржување На Топлината. Надворешни карактеристики 360 Степени ОД 3м Рефлектирачки Цевки и Лепење наоколу за дополнителна Безбедност и Видливост. Може да издржи Урагански Силни Ветрови и најекстремни временски услови и Студени Температури. Секоја Нога има прилагодливи велкро ремени со додадени Прилагодливи жици Под стомакот и Прилагодлив Поводник Со Патент или Ремен На грбот. Тело Во Согласност Цевки сите околу за индивидуализира одговара. Карактеристики Воздушни и Водоотпорни патенти под стомакот за да се спречи влечење на косата и влегување на ладен воздух. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00