• Ново
Тачдог Наследство Мека-Памучна Модна Кучешка Качулка

Тачдог Наследство Мека-Памучна Модна Кучешка Качулка

Buyers rating:
DEN 239.52

Износ

Тачдогот "Наследство" Меко-Памучен Моден Дуксер за Кучиња имаше надворешна обвивка Која е Ултра Мека и мазна. Нашиот Памук Со мек допир е специјално обработен со експлозија од песок што продира во памучните влакна за да му го даде тој путер-допир. Обратно Со Антистатичко Поларно Руно кое нежно го прегрнува и загрева телото. Изработени со дизајнерски вез долж грбот со двојни соодветни џебови и ракави на мостот. Карактеристики ребрести шевови околу задниот дел и областите на ракавите за удобно вклопување и прицврстување на стомакот за удобен пристап за вклучување и исклучување. Достапно во Повеќе Големини и Бои. Водич за општа Големина : од задниот дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) 8" : ЕКСТРА МАЛИ 10-12" : МАЛИ 14-16" : СРЕДНИ 18-20" : ГОЛЕМИ 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМИ. Спецификации За Големина : (Во Инчи). ХС : 8.3" Должина, 17.7" Обем На Градите, 12.2" Обем На Вратот СМ : 11.8" Должина, 21.7" Обем На Градите, 13.7" Обем На Вратот МД : 15" Должина, 24.4" Обем На Градите, 15.8" Обем НА Вратот LG : 18.9" Должина, 29.9" Обем На Градите, 16.9" Обем На Вратот XL : 22.8" Должина, 34.7" Обем На Градите, 18.9" Обем НА Вратот 100% Мек памук Со Песок Со Удобна Постава Слична На Шерпа. Појавување На Мост-Џебови и Ракави долж грбот. Акцентиран Вез долж грбот со Ребра на Ракавите и крајот на Опашката. Прицврстете Ги Куќиштата за Стомак За Удобен пристап За Вклучување и Исклучување. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Удобни Меки Врвови Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици Кошула За Забави За Кучиња Облека За Мали Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Удобни Меки Врвови Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици Кошула За Забави За Кучиња Облека За Мали Кучиња

Маици за кучиња костуми за Каузално Носење.♬Материјал : Памук, Издржлив, Удобен, Дише, Лесен За Носење И �

DEN 1.00
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84