• Ново
Хелиос гром-пукање На Целото Тело-Кадифен Прилагодлив И Рефлектирачки Куче Јакна

Хелиос гром-пукање На Целото Тело-Кадифен Прилагодлив И Рефлектирачки Куче Јакна

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Хелиос Гром-пукање На Целото Тело-Кадифен Прилагодлив И 3м Рефлектирачка Кучешка Јакна Е внатрешно обложена со исклучиво развиена Технологија На Црна Ајкула, оваа иновативна ткаенина е Лесна, Водоотпорна, Ветроупорна, отпорна на Снег, Дише, Ладно Отвратителна, Непропустлива и Отпорна на Кинење. Наменет да ги издржи најтешките можни временски услови, без разлика дали сте фатени Во Снежна Бура, Тајфун, Ураган или Дожд ова е премиерата премиум кадифен заштитна Кучешка Јакна од ваков вид. Надворешната обвивка е составена од плишана висока надворешност Исполнета Со Поли, Која Е Двојно Водоотпорна, Ветроупорна, Дише, ткаенина отпорна на Солзи и има опкружена Рефлектирачка постава ОД 3 МЕТРИ за итна видливост. Внатрешноста располага со дебел слој На Исклучително Висококвалитетно топло-заштитно И густо Антистатичко руно кое е исклучително дише и нуди фантастичен систем за вентилација. Совршен за Планинарење На Голема Надморска Височина или какви било екстремни активности. Карактеристики прилагодливи ремени за секоја нога и карактеристики автоматско прилагодлива вградена внатрешна обвивка со цевки. Дополнително, оваа јакна за кучиња се одликува со горенаведени патенти за поставување кучиња и велкро куќишта кои целосно спречуваат навлегување на ветер додека спречуваат какво било влечење на косата на кучето. Се одликува со процеп на поводник над пределот на вратот. Овој Кучешки Капут Има акцентиран Вез и отпечаток на Надворешната обвивка. Излезете на Отворено Со Кучето Хелиос! Достапно во Повеќе Бои и Големини. Водич за големина : од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) 8" : ЕКСТРА МАЛИ 10-12" : МАЛИ 14-16" : СРЕДНИ 18-20" : ГОЛЕМИ 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМА Надворешна обвивка со Полно тело има Извонреден систем за греење Кој е Водоотпорен и Ветроупорен. Внатрешниот Слој се одликува со многу дебело Антистатичко Руно и Надворешно обложено СО 3м рефлектирачка технологија. Може да издржи урагански силни Ветрови и најекстремни временски услови и студени температури. Прилагодливи ремени за секоја нога, држач за процеп на поводник на грбот. Горните патенти се отвораат со заштитно погоре-Велкро за да се спречи влечење на косата и влегување на ладен воздух. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно �

DEN 0.67