• Ново
Рубини Костим Ко Класичен Верверица Со Желади Миленичиња Куче Големина Среден Костим

Рубини Костим Ко Класичен Верверица Со Желади Миленичиња Куче Големина Среден Костим

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Костим за Миленичиња од верверица-Медиумовој оревен костим за верверица за кучиња вклучува комбинезон од верверица со прикачена кадифена опашка и глава со уши.Нашата Верверица доаѓа Во големини на миленичиња Средна, Голема, Х-Голема, Мала.Ве молиме запомнете : бојата на оваа ставка може да варира поради својствени варијации во производството или поставките за боја на вашиот компјутерски монитор. Предметот што ќе го добиете ќе биде идентичен или значително сличен на предметот на сликата во оваа листа. Костим за миленичиња од верверица-Среден Овој орев костим за верверица за кучиња вклучува комбинезон од верверица со прикачена кадифена опашка и глава со уши. Нашата Верверица доаѓа Во големини на миленичиња Средна, Голема, Х-Голема, Мала. Ве молиме запомнете : бојата на оваа ставка може да варира поради својствени варијации во производството или поставките за боја на вашиот компјутерски монитор. Предметот што ќе го добиете ќе биде идентичен или значително сличен на предметот на сликата во оваа листа.

Карактеристики

Производи во категоријата