• Ново
Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња Резерви

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : Одликувајќи се со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да постигне долгорочна употреба и не е лесно да се искине и избледи. Дизајнот на копчињата овозможува оваа облека за миленичиња лесно да се облекува и соблекува. Одликувајќи се со декор од бели цвеќиња, предни големи ракави за летање со лак и јака за штандот за возбуда, оваа облека за миленичиња може да се користи како совршен реквизит за фотографирање и лесно да го привлече вниманието на другите за да го направи вашето сакано милениче да стане во фокусот на толпата.Користејќи висококвалитетен тексас материјал, тој е мек и удобен за носење. Постојат повеќе големини на производот за избор : S, M, L, XL, 2 XL. погоден е за носење мали, средни кучиња во пролет, лето. Име на ставка : Пет Маица материјал : Тексас Стил : Моден Пол : Унисекс Сезона : Пролет, Летна Јака : Држач За Јаки : Летечки Ракавикарактеристики : Мека, Удобна, Декоративна Цвет Детали : Големина : С, Обем На Вратот : 23см/9.1", Биста : 32см/12.6", Должина На Грбот : 20см/7.9", Предложена Тежина : 1,25-2кг (прибл.) Големина : М, Обем На Вратот : 26см/10,2", Биста : 37см/14,6", Должина На Грбот : 25см/9,8", Предложена Тежина : 2-3кг (Прибл.) Големина : Л, Обем На Вратот : 29см/11,4", Биста : 42см/16,5", Должина На Грбот : 30см/11,8", Предложена Тежина : 3-4кг (Прибл.) Големина : XL, Обем На Вратот : 32cm/12.6", Биста : 47cm/18.5", Должина На Грбот : 35cm/13.8", Предложена Тежина : 4-6kg (Прибл.) Големина : 2 XL, Обем На Вратот : 35cm/13.8", Биста : 52cm/20.5", Должина На Грбот : 40cm/15.7", Предложена Тежина : 6-8kg (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Маица За Миленичиња Со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да постигне долгорочна употреба и не е лесно да се искине и избледи. Дизајнот на копчињата овозможува оваа облека за миленичиња лесно да се облекува и соблекува. Одликувајќи се со декор од бели цвеќиња, предни големи ракави за летање со лак и јака за штандот за возбуда, оваа облека за миленичиња може да се користи како совршен реквизит за фотографирање и лесно да го привлече вниманието на другите за да го направи вашето сакано милениче да стане во фокусот на толпата. Користејќи висококвалитетен тексас материјал, тој е мек и удобен за носење. Постојат повеќе големини на производот за избор : S, M, L, XL, 2 XL. Погоден е за носење мали, средни кучиња во пролет, лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно..

DEN 0.67