• Ново
Touchdog 2-Во-Windowpane Плетенка Куче Јакна Со Појавување На Реверзибилни Куче Мат

Touchdog 2-Во-Windowpane Плетенка Куче Јакна Со Појавување На Реверзибилни Куче Мат

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вашето кученце ќе биде топло и стилски со Тачдог 2-Во-1 Прозорец Карирана Кучешка Јакна со Соодветна Реверзибилна Подлога за Кучиња. Овој симпатичен соодветен комплет јакна и подлога може да се пофали со топла конструкција од волна, полиестер и памук. Шармантна карирана шема на прозорци се протега по целото тело на јакната и низ целата подлога, во вашиот избор на достапни бои. Јакната има тешки велкро ремени за стомак и двојни ремени за проширување на нозете за крајна удобност. Процепот на поводник на грбот овозможува лесно поврзување на поводник без да мора да ја соблечете јакната. Подлогата е изработена на задната страна со ултра мек шерпа измешан памук и може да се пофали со две ремени што се обвиткуваат околу завитканата подлога кога сакате да ја однесете во движење. Големини (Должината е од задниот дел на вратот до опашката) : Екстра Мали : 8,3 Л х 17,7 В х 12,2 Ч во.Дополнителна мала подлога : 31,5 Л х 21,7 в во. Мали : 11.8 L x 21.7 W x 13.8 H во . Мала подлога : 39,4 Л х 25,6 в во. Средно : 15l x 24.4 W x 15.7 H во. Средна подлога : 9,4 Л х 25,6 в во. Голем : 18.9 L x 29.9 W x 16.9 H во. Голема подлога : 47,3 Л х 29,5 в во. Екстра голем : 22,8 Л х 34,6 В х 18,9 ч во. Екстра голема подлога : 47,3 Л х 29,5 В во. Тачдог.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33