• Ново
Џиаросвеи Миленичиња Маица Круг Вратот Прекрасна Печатени Облека Лето Кутре Две нозе Облека Куче Облека

Џиаросвеи Миленичиња Маица Круг Вратот Прекрасна Печатени Облека Лето Кутре Две нозе Облека Куче Облека

Buyers rating:
DEN 367.20

Износ

Опис : со карактеристиките на дизајнот на летечките ракави и шаблоните за печатење цреши, облеката за миленичиња е многу модна и карактеристична, како и ги прави вашите миленици да изгледаат поиграни и преслатки.Добра еластичност и дише, облеката за миленичиња нема да биде тесна и ќе ги направи вашите кучиња удобни за носење. Погоден за излегување, патување, шопинг, забава и други прилики.Изработена од врвен полиестерски материјал, облеката за миленичиња е мека за допир и пријатна за носење.Постојат пет различни големини за да изберете : S, M, L, XL, 2 XL.Погоден За мали и средни кучиња, како Што Се Теди Куче, Шнауцер, Пудлица, Јоркшир, Бихон Фриз, Померанец, француски Булдог итн.Име На Предметот : Домашна Кошула Материјал : Полиестерсезона : Лето. Стил : Секојдневен. Тип На Јака : О-Вратот. Пол : Унисекс. Погоден За : Мачки, Кучиња. Карактеристики : Мека, Дише, Мода Детали За Големината : Големина : С, Биста : 32см/12,6", Должина На Грбот : 20см/7,9", Обем На Вратот : 23см/9,1", Предложена Тежина : 1,25-2кг (Прибл.). Големина : М, Биста : 37см/14,6", Должина На Грбот : 25см/9,8", Обем На Вратот : 26см/10,2", Предложена Тежина : 2-3кг (Прибл.). Големина : Л, Биста : 42см/16,5", Должина На Грбот : 30см/11,8", Обем На Вратот : 29см/11,4", Предложена Тежина : 3-4кг (Прибл.). Големина : XL, Биста : 47cm/18.5", Должина На Грбот : 35cm/13.8", Обем На Вратот : 32cm/12.6", Предложена Тежина : 4-6kg (Прибл.). Големина : 2 XL, Биста : 52cm/20.5", Должина На Грбот : 40cm/15.7", Обем На Вратот : 35cm/13.8", Предложена Тежина : 6-8kg (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Кошула За Миленичиња со карактеристики на дизајнот на летечките ракави и шаблоните за печатење цреши, облеката за миленичиња е многу модна и карактеристична, како и ги прави вашите миленици да изгледаат поиграни и преслатки. Добра еластичност и дише, облеката за миленичиња нема да биде тесна и ќе ги направи вашите кучиња удобни за носење. Погоден за излегување, патување, шопинг, забава и други прилики. Изработена од врвен полиестерски материјал, облеката за миленичиња е мека за допир и пријатна за носење. Постојат пет различни големини за да изберете : S, M, L, XL, 2 XL. Погоден за мали и средни кучиња, како Што се Теди Куче, Шнауцер, Пудлица, Јоркшир, Бихон Фриз, Померанец, француски Булдог итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48