• Ново
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека За Облека За Миленичиња За Мачки

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

краток опис не е достапен Карактеристики : 1. Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, лесен и дише, многу погоден за носење кучиња во пролет и лето. 2. Маскирниот дизајн може да ги направи кучињата попривлечни, особено за кученцата, тие изгледаат поубаво. 3. Пуловерите без ракави можат да направат кучето да се чувствува кул и лесно да се облекува и соблекува. 4. Отворањето на полите е доволно големо, а кучето не треба да го соблекува овој елек кога оди во тоалет, што е многу погодно. 5. Ние обезбедуваме ГОЛЕМИНА XS-L, така што мора да обезбедите соодветна големина за вашето куче. Спецификации : Материјал : Сезона На Полиестер : Пролет И лето Тип : Боја На Куче : сина, црвена лубеница, црвена, виолетова, зелена Големина : Должина(см/инч), Врат(см/инч), Гради(см/инч) XS : 20 CM/7,87" 22 CM/8,66" 32 CM/12,60" S : 25 CM/9,84" 25 CM/9,84" 38 CM/14.96" M : 30 CM/11.81" 28СМ/11.02" 43СМ/16.93" Л : 36СМ/14.17" 34СМ/13.39" 48СМ/18.90 " Вклучен Пакет : 1пц * Вратоврска-боја куче кошула Забелешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење. Вратоврска-Боја Куче Облека, Виножито Вратоврска-Боја Куче Кошула, Куче Кошули Дише Лето, Кученце Маици Кученце Резервоарот Врвот Елек Маица Летна Мачка Облека, мека Куче Кошула XS-L.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84