• Ново
Шарени расипани џемпер од кучиња, сива, голема

Шарени расипани џемпер од кучиња, сива, голема

Buyers rating:
DEN 163.84

Износ

Осигурете се дека вашето куче останува топло и удобно во студените денови со овој шарен „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња. Едноставно за вклучување и исклучување, плетениот џемпер има сиво и црно шарено плетено тело, забавна „расипана“ апликација, поводник на поводник покрај пределот на вратот и желка што ја задржува телесната топлина и ја штити вашата пушка од нацрти. Лесното влечење и исклучувањето на дизајнот му овозможува на вашето куче да направи забавна модна изјава додека сè уште се чувствува пријатно и е машина што може да се пее за лесна грижа. Чувајте го вашето домашно милениче топло и пријатно додека изгледате привлечно за време на тие студени вечерни прошетки оваа зима со шарениот „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња. Шарена „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња : забавна „расипана“ апликација. Дизајн на желка за да ја задржи топлината на телото. Лесно влечење и исклучување на дизајнот. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00