• Ново
Хајберо Троседот Со Перници Во Бургундија

Хајберо Троседот Со Перници Во Бургундија

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму. Колекцијата Хајберо е идеална за тоа. Одликувајќи се со безвременско тафтување на копчињата и помодернизираните фини детали како што се огледалните акценти на облогата. Бургундскиот кадифен тапацир привлекува око. Имајте го најдоброто од двата света современи и класични сите во едно со оваа колекција. Цврсто конструиран, овој тросед безбедно лежи на четири акрилни нозе. Оваа колекција е совршено решение за обезбедување седишта за вас и за сите ваши гости. Вклучени 2 акцентни перници. Цврсто седиште и перница за грб. Целосна пена седење. 1 нога за поддршка. Копче тафтувано огледало трим. 1 нога за поддршка. Дебелина на перницата : 7". Густина На Пена : Д24. Димензија на ногата : 2.5 "W x 1.5" d x 6 "H. дозвола За Подот : 6". Капацитет на тежина : 650 фунти. Потребно е собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20