• Ново
Jayејант Мид век, зафатен со десната рака, свртена со десната рака

Jayејант Мид век, зафатен со десната рака, свртена со десната рака

Buyers rating:
DEN 8927.20

Износ

Овој тросед е токму она што ви треба за да и дадете на вашата дневна соба или семејна соба поп боја. Овој забавен дизајн е да им дадете на вашите традиционални простории помодерен изглед. Одликувајќи се со рамка и нозе од дрвени предмети, овој тросед нуди затегнат дизајн. Карактеристики Ориентација на детали на производот (Ориентација на левата рака) : Ориентација на левата рака (ориентација кон десната рака) : Материјал за полнење на седиштето со десна рака : Нега на производот од пена : Само место чиста само Jayејант средниот век затегната десна рака.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84
Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67