• Ново
Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 5-Парче Модуларен Пресек Троседот-ЕЕИ-5828-ДУС

Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 5-Парче Модуларен Пресек Троседот-ЕЕИ-5828-ДУС

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 5-Парче Модуларен Пресек Троседот-ЕЕИ-5828-ДУС Гламур зрачи од органски линеарен дизајн На Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Модуларен Пресек Троседот. Опуштете се и следете го тафтувањето на вертикалниот канал за рационализиран изглед што додава ретро модерен гламур во вашата дневна соба, салон или домашна канцеларија. Мекиот кадифен тапацир отпорен на дамки создава луксузно тактилно искуство додека густата подлога од пена и индивидуално завитканиот систем на пружински серпентина обезбедуваат крајна удобност и поддршка за овој пресечен тросед. Цврсто конструиран од дрво од еукалиптус и иверица, овој пресечен тросед е привлечен додаток. Палатијалните акценти на сангвин и врвната удобност безбедно се потпираат на златна основа од нерѓосувачки челик што го надополнува секој современ модерен дом или стан. Вклучува ножни влошки за заштита на тротоарите и модуларните конектори. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 330 фунти. Сетот Вклучува : . Еден - Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Модуларен Пресек Троседот Левата Рака Стол. Еден - Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Модуларен Пресек Троседот Отоманската. Еден - Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Модуларен Пресек Троседот Десната Рака Стол. Дво-Сангвистичен Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Модуларен Пресек Софа Без Раце Стол Канал Тафтуван Пресек Троседот. Перформанси Кадифе Тапацир. Златна Основа Од Нерѓосувачки Челик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84