• Ново
Благородна куќа Clyo ткаенина тросед со перници со акцент, темно кафеава, беж

Благородна куќа Clyo ткаенина тросед со перници со акцент, темно кафеава, беж

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Центирајте го вашиот внатрешен простор околу извонредниот дел од изјавата што опфаќа удобност и стил во еден совршен пакет. Одликувајќи се со суптилен потпирач за грб со грациозни раце, нашиот софистициран тросед со три седишта е совршен додаток за секоја дневна соба. Ова трае прекрасен класичен изглед и носи импресивен модерен пресврт, лесно го прицврстува вашиот декор во атмосфера на современа елеганција. Оваа тросед е завршена со убаво свртени нозе од дрво и лабави перници за акцент, носејќи зачудувачки стил и извонредна издржливост во вашиот дом. Современ дизајн : Во кој има суптилен дизајн на камили и раце на смокинг, нашата тросед нуди изглед, чувство и дизајн на навистина современо парче. Со минималистичка, но рафинирана структура, овој тросед носи симплистички стил кој ја потенцира удобноста и функционалноста . тапациран : нашиот тросед е великодушно тапациран, давајќи му на секоја просторија рафиниран изглед. Ова обезбедува мазна, бесмислена текстура за ова парче, како и пријатно амортизирање за кадифен седење . Акцент перници : Перниците на квадратниот акцент помагаат да се врзува оваа современа софа заедно, балансирајќи ги свртените нозе и да го заокружува софата воопшто. Ова додава дополнителна цртичка на удобност на парчето . Birchwood Legs : Овој тросед е поддржан од убаво свртени нозе од дрво од бреза, кои нудат атрактивен изглед и издржлива структура. Неговото убаво жито добро ги зазема дамките, давајќи му на ова парче прекрасна завршница . Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Овој тросед е 74,75 "W x 31,00" D X 31.50 "H. lубовта ќе го преобразивте вашиот простор со едноставно додавање на овој шармантен кауч . Вклучува : Еден (1) софа. Оружје. Повеќе избори за ткаенини со нозе од дрво од бреза. Седишта три.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67