• Ново
Благородна куќа Лука Современа седиште ткаенина софа со перници за акцент, јаглен, темно кафеава

Благородна куќа Лука Современа седиште ткаенина софа со перници за акцент, јаглен, темно кафеава

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Одржувајте благодатно држење на телото за вашиот дом со голем тросед што го трансформира вашиот декор со чисти линии и убава рамка. Совршено балансирајќи ги заострените дрвени нозе со мазен тапацир, нашата импресивна софа му нуди на вашиот дом рафинирана современа надградба. Ова парче нуди голема област за седење што може да смести до четири лица, така што вие и вашето семејство ќе можете да уживате во тоа во потполност. Завршено со прекрасни перници за акцент, овој рафиниран тросед ќе го направи секој внатрешен простор во зачудувачки ремек -дело. Современ дизајн : Со чисти линии, перници за акцент и мазна тапацир, нашата тросед нуди изглед, чувство и дизајн на навистина современо парче. Со минималистичка, но рафинирана структура, овој сет носи симплистички стил што ја потенцира удобноста и функционалноста. Тапациран : Нашиот тросед е великодушно тапациран, давајќи му на секоја просторија рафиниран изглед. Ова обезбедува мазна, бесмислена текстура за ова парче, како и кадифен седење за дополнителна удобност. Перници на акцент : Овој тросед вклучува перници за акцент на акцент, давајќи му на ова парче дополнителна удобност и засилување на стилот. Нозе од дрво од бреза : Овој тросед е поддржан од убаво заоблени нозе од дрво од бреза, кои нудат атрактивен изглед и издржлива структура. Неговото убаво жито добро ги зазема дамките, давајќи му на ова парче прекрасна завршница. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Овој тросед е 101,00 ”W x 33.00” d x 31,00 ”H. lубовта ќе го сакате вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на овој шармантен тросед. Вклучува : Еден (1) софа. Материјал : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за нозе : дрво од бреза. Боја : јаглен. Завршување на нозете : темно кафеава. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 33,00 инчи длабоко x 101,00 инчи широк x 31,00 инчи висок. Димензии на седиштето : 21,50 инчи длабоко x 91,00 инчи широк x 18,00 инчи високи. Висина на раката : висока 25,50 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84