• Ново
Бензара СТЕНФОРД ВТОРИ Тафтувана Кожа Пресек Без Раце Софа Стол

Бензара СТЕНФОРД ВТОРИ Тафтувана Кожа Пресек Без Раце Софа Стол

Buyers rating:
DEN 8927.20

Износ

Проширете го вашиот пресек во традиционален стил со дополнително седиште во Тафтуваниот Столче За Софа Без Раце Од Тафтувана Кожа Бензара СТЕНФОРД ВТОРИ. Ова седиште без раце е совршен начин да се направи секој тросед или пресек подобро прилагоден за повеќе гости. Неговата издржлива рамка е изградена од дрво со темно кафеави свртени стапала за поддршка. Густа пена влошки рамката, тапациран во какао кафеава кожа ткаенина. Копчињата ја набиваат површината на ткаенината на грбот и основата. Димензии : 23.63 L x 35.63 W x 33h во. Дрвена рамка со свртени нозе. Удобно полнење од пена. Длабоко кафеава кожа ткаенина. Длабоко дијамантско тафтување. Не е потребно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67