• Ново
Мебел На Америка Барато Преодна Ткаенина Кабриолет Пресек Во Сива Боја

Мебел На Америка Барато Преодна Ткаенина Кабриолет Пресек Во Сива Боја

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Уживајте во мекото, сензуално чувство на ткаенина што го покрива овој вкусен современ кабриолет пресек. Направете компактен простор да се чувствува како дома со пресек што се претвора во кревет за сместување гости преку ноќ. Покриени со прекрасна сива ткаенина, неговите дебели перничиња за грб и цврстото перниче за седиштата се одликуваат со суптилно тафтување, како широки краци на патеката и реверзибилна кочија, а складирањето под седиштата ја зголемува модерната функционалност на софистицираното модерно парче.Карактеристики : МЕКА ТЕКСТУРА - ткаенината слична на лен е мазна на допир, што го прави ова удобно парче за одмор и опуштање на мултифункционален ДИЗАЈН-преградата ЗА складирање се наоѓа веднаш под кочијата за дополнителен простор за складирање вклучува : Еден (1) Пресек Стил : Преоден Финиш : Сиви Материјали : Полиестер, Цврсто Дрво, Дрвен Фурнир, мдфитирани задни перничиња исполнети со кадифени пени во СПАНКО СОФАРЕВЕРЗИБИЛЕН дизајн на кочии за прилагодена удобностподдржан по ЗАВРШУВАЊЕТО на еспресо МЕХАНИЗАМ за ПОДИГНУВАЊЕ на дрвени блокови за лесно отворање И затворање лесен за следење чекор по чекор вклучен водич за склопување површината за спиење Кога Е Продолжена Е 77,5" L X 48" Dstorage : 25" L X 51" W X 8,5"Hchaise Димензии од задното перниче 49"d x 31 1/2"wspececations : димензии на производот : 97.5"w x 63.75"d x 36.75"hseat димензии : 22"d x 17.5"hweight капацитет : 600 Фунти.Тежина на производот : 212 килограми.Потребно е склопување : Опис На Гаранцијата : 1-Годишно Производство Ограничени Делови За Замена Гаранција Финиш : Сиви Материјали : Дрво, Фурнири, Полиестер, памучни перничиња за грб исполнети со кадифен пена што се претвора во кауч за спиење скриено складирање под скриено седиште и дизајн на кочии за прилагодена погодност поддржан при подигање на ногарки од дрвен блок од еспресо механизам За Лесно Отворање и Затворање Спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 36,75" H X 98,75" W X 63,75" Dproduct Тежина : 156 Lbsseat висина : 18"длабочина на седиштето : 22".

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33