• Ново
Централно Мичиген секундарно лого Стационарен тросед со систем за патент

Централно Мичиген секундарно лого Стационарен тросед со систем за патент

Buyers rating:
DEN 4893.28

Износ

Централно средно лого на Мичиген стационарно тросед со систем на патент. Овој тросед е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Дизајнирано да се користи во кој било амбиент, овој кауч ќе одговара на секоја дневна соба, Ден или Ман Пештерски декор. Одликувајќи се со висококвалитетна синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, овој тросед е конструиран со пролетна суспензија без саг и пена со висока еластичност, навистина парче што ќе го издржи тестот на времето. Спарете го овој кауч со столчето за појавување и lovesубовта за да ја создадете крајната пештера на вентилаторот. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на софата и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. Софа бродови со едно центарско лого, дополнителни логоа можат да бидат нарачани одделно . XZIPIT патентиран систем за заменливи лого. Faux кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. "No-sag " пролетна суспензија и пена со висока еластичност. Ограничена гаранција за животна гаранција од кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. Пролетната суспензија на „без-саг“ и пена со висока еластичност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20