• Ново
Модвеј Царицата Десна Тапацирана Ткаенина Пресечен Тросед, Повеќе Бои

Модвеј Царицата Десна Тапацирана Ткаенина Пресечен Тросед, Повеќе Бои

Buyers rating:
DEN 8288.00

Износ

Завршете го владеењето на неправедните суверенитети кои водат бескорисна војна за вашите ентериери. Царицата ја напушта идната наследничка на холистички мебел во прашина со дизајн што му конкурира на секој конкурент. Царицата е најавена со длабоко тафтувани копчиња, кадифни перници и потпирачи за раце кои го пренесуваат тој совршен воздух на благородништвото. Нозете од цврсто дрво доаѓаат со пластични лизгалки за да спречат гребење на подот, а финиот тапацир од ткаенина ги остава примателите да се чувствуваат богато наградени. Модвеј Царицата Десна Тапацирана Ткаенина Пресек Троседот, Повеќе Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67