• Ново
77,2 ”кауч за софа, ткаенина модерна софа, каучи за дневна соба, квадратна рака софа, црна боја

77,2 ”кауч за софа, ткаенина модерна софа, каучи за дневна соба, квадратна рака софа, црна боја

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ткаенината е дише и издржлива, и отпорна на гребнатини и дамки, лесен за чистење. Тапациран дизајн нуди добро место за вашето семејство, пријателите да се одморат. Премиум дизајнот на градежништво на цврсто дрво им овозможува на овој удобен тросед лесно да поддржува до 600 фунти за 2 лица. Севкупна големина : 77,2 ”x28.3” x 33 ”ч. Тежина на производот : 89,1 фунти. Тежина на пакет : 97,0 фунти. Големина на картон : 71,26 “x 25,2” x 13 ”. Материјал за тапацир : Полиестерска мешавина. Пополнете материјал : пена + џеб пролет назад. Пополнете материјал : Синтетичко влакно. Материјал за рамки : цврсто дрво + произведено дрво. Видови дрвени : еукалиптус. Материјал за нозе : гума дрво. Боја на нозете : темно кафеава. Фрли перници : Не е вклучено и задно и седиште : Отстранлив столарија : Главно дрво засилено со блок-блок. Метод на стокарија : Основен. Капацитет за тежина на задник : 300 фунти на секое седиште. Минимална ширина на вратата : 13 ”. Белешки : Ве молиме, не отворајте ја компресираната пакување сè додека вашата рамка за софа не се собере целосно, во спротивно не може да се препакува на оригиналниот начин на пакување за враќање. Седиштето и задните перничиња се спакувани со вакуум, така што можете да оставите 72 часа за да ја вратите метежот за вашата совршена употреба . нега на производи : Избришете ја чистата со сува крпа, не користете силни чистачи на течност. Потребно е склопување : Да ниво на склопување : Потребни се дополнителни алатки за делумно склопување : Вклучени сите алатки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33