• Ново
Девон Валани Рака 3-Седиште Троседот, Сива

Девон Валани Рака 3-Седиште Троседот, Сива

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подобрете ја вашата дневна соба со овој едноставен сив тапациран тросед со три седишта. Чист стил дизајн троседот со убави валани раце обезбедување на добра удобност за возрасни или двојки да се релаксираат, одмор или домаќин гости. Плус, софа здолниште за покривање на вашето подно и аголно перниче и грб додаваат допир на модерен изглед што може да се прилагоди на секоја тема за украсување. Едноставен и чист стил тросед троседот. Убаво валани рака и софа здолниште. Совршено парче за возрасни или парови за релаксирање, одмор или угостување гости. Лесно за составување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20