• Ново
Колекцијата Сета РТА Копенхаген 73 Софа, повеќе бои

Колекцијата Сета РТА Копенхаген 73 Софа, повеќе бои

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Уживајте во прифатлива стил и кадифен, удобно седење со колекцијата Сета Копенхаген 73 "Софа. Наменет за мали простори за живеење, неговата компактна големина и лесно склопување без алатки го прават тоа одлично решение за седење за вашиот стан, кондо или канцеларија. Одлично вклопување За секој декор на домот, меките заоблени раце, рафинирани директно грбни перничиња и перници за реверзибилни акцент донесуваат традиционален стил во вашата дневна соба, ден, просторија за играчки или просторија за игри. Квалитетни материјали од тврдо дрво обезбедуваат сила и стабилност додека индивидуално завиткани калеми опкружени со висока густина Пена и поли-влакна заедно со перници со перничиња, испорачуваат опуштено седење вас и вашето семејство ќе го сакате. Парот на овој тросед Серта со соодветна колекција Копенхаген колекција троседот, loveубовен и акцент стол за комплетно координиран изглед. Серта РТА Копнанхаген колекција 73 " Бои : Заоблените раце и кадифен ткаенина создаваат класичен изглед. Дополнува секоја просторија. Цврст дизајн. Поддржано со квалитетни материјали од тврдо дрво, пена, индивидуално завиткани седење на калем и перници за перница за да се обезбеди супериорна удобност. Брзо собрание без алатки. Пакувањето со 1 кутија се вклопува низ тесни влезови и скалила. Ткаенина : Полиестер. Модел# CR46220 PB. Собрани димензии : 32,50 "L x 73,00" W x 35.00 "H.

Карактеристики

Производи во категоријата