• Ново
Меридијан Мебел Бесконечност Зелена Букле Ткаенина 5 парчиња. Модуларен Пресек

Меридијан Мебел Бесконечност Зелена Букле Ткаенина 5 парчиња. Модуларен Пресек

Buyers rating:
DEN 15359.84

Износ

Измешајте и усогласете го овој модуларен стол од бесконечна ткаенина со други предмети во колекцијата Бесконечност за да го најдете најдоброто можно решение за седење за вашата банда. Богатата зелена букова ткаенина се чувствува добредојдена и мека за кожата, така што ќе останете удобно седнати за големата игра или додека ги гледате вашите омилени програми. Длабокото тафтување на каналот ја зголемува долговечноста и издржливоста на овој модуларен стол додека му дава текстура. Меридијан Мебел Бесконечност Зелена Букле Ткаенина 5 парчиња. Модуларен Пресек.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67