• Ново
Џулиет 80 Модерна Моќ Лежечка Троседот

Џулиет 80 Модерна Моќ Лежечка Троседот

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Џулиет 80" Модерен Тросед За Лежење На Моќ е совршен додаток на секој дом каде што се цени забавата. Моќ лежечките седишта ви даваат крајно искуство за релаксација по долг ден или пред да го приредите вашето омилено шоу или спортски настан. Моторизираната функција за лежење не само што е погодна, туку и многу тивка, така што нема да ги вознемирувате другите додека влегувате во удобна положба. Јулија се одликува со нога во минимален стил и прекрасен француски спој на перниците. Јулија 80" Модерен Тросед За Лежење Со Моќност е достапен во вашиот избор На Тапацир Со Сино Езеро или Сиво Камче. Нема подобар начин да се опуштите! Ние сакаме нашите клиенти да уживаат во нашиот производ и ние секогаш ќе бидеме таму за да помогнеме со нашата врвна поддршка за услуги на клиентите. УДОБЕН ДИЗАЈН - овој тросед е дизајниран со неверојатно меки перничиња обложени со пена кои нудат екстремна удобност и ве одржуваат во постојана состојба на релаксација. Тапацирот од вистинска кожа е добредојден додаток кој се чувствува прекрасно на вашето тело. Откако ќе седнете, нема да сакате да станете!. ИЗГРАДЕНА ДА ТРАЕ - дрвената рамка на софата е изработена за да биде цврста, силна и стабилна; ви дава години уживање со овој неверојатен тросед! Капацитетот на тежината е 750 килограми. ВИСТИНСКА КОЖА - нашите производи се направени со најквалитетни материјали - од рамката до материјалот за тапацир, никогаш не компромитирајќи за нашите клиенти. Овој стол се одликува со мек, издржлив 100% тапацир од вистинска кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кален Троседот Во Сива Шенил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кален Троседот Во Сива Шенил

Тапациран во кадифено кафеава шенила, комплетот софа за движење Кален не само што е исклучително удобен

DEN 3936.00
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20