• Ново
Хомо -кабриолет сегментална софа, кауч во форма на L за дневна соба за мал простор, црна

Хомо -кабриолет сегментална софа, кауч во форма на L за дневна соба за мал простор, црна

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опис : . Ако барате дневна соба фланел и PVC кауч софа сет, овој модерен тросед во форма на L е одличен избор. Истегнување и меко чувство. Нашата фланела. И PVC Couch Sofa Set има погодни карактеристики што ќе ги сакате. Со својот здрав градежен и фланелен пресечен софа сет на прекрасен и удобен дизајн, овој сет на троседот на каучот на фланел и ПВЦ ќе се вклопи совршено со вашата дневна соба, куќа или состанок. За сите ваши потреби. Едноставно однесете го дома и уживајте во софата за дневна соба . Спецификација . Главна боја : Црна. Главен материјал : Фланел и ПВЦ. Филер : пена. F102 B-C : 74,5 "x 32 " x 35 "(l x w x h). F102b-s : 71,5 " x32 "x35 " (l x w x h). Тежина на артикалот : 201,25 фунти Фланелот и ПВЦ каучот софа сет перница користи мека фланел и ПВЦ, а перницата користи густа пена. Сетот за софа на фланелот има елегантен изглед и одлична удобност. Современиот преоден дизајн обезбедува огромна естетска разновидност и може да се користи за скоро секоја затворена декорација на домашен терен . Фланелот и ПВЦ каучот софа сет перница е направена од високо еластична пена, која обезбедува удобна структура на супер истегнување, носи дополнителна удобност и долговечност . The The The The Современата софа во форма на L е конструирана со висококвалитетни рамки, кои се цврсти и издржливи; Секој процес на правење тросед го потенцира совршенството и е скоро баран. Оваа модерна софа во форма на L мешавини класични и рурални елементи, додека софата на фланелот и ПВЦ каучот носи елегантен стил во вашата дневна соба и совршено се меша со кој било украсен украс. Сет на софата на фланелот се прикажува густа перница на седиштето и меки перничиња за да ви помогне да се опуштите што е можно повеќе. Сетот за софа на фланелот е совршен за дневни соби, конференциски простории, хотели, спални соби, канцеларии, домашни театри и други места.

Карактеристики

Производи во категоријата