• Ново
Кафеав кожен воздух двоен лежерен тросед со спуштање на табелата

Кафеав кожен воздух двоен лежерен тросед со спуштање на табелата

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Двојниот тросед на брендот Гордон Движење со паѓачка маса ќе биде совршен додаток на вашата дневна соба. Темно кафеава кожна совпаѓање на воздухот ги опфаќа презаситените раце, седишта и грбот што ја поддржува удобноста за вас и вашето семејство, додека цврстата конструкција обезбедува квалитетен, издржлив производ. Софата има уникатна конзола за паѓање на задниот дел со држачи за чаши и краеви со двојно лежење. Опуштете се на полненото седиште назад и перничиња додека дневно по долгата работа. Покриен во мек полиуретан со рака на триење на кожен изглед. Софата има двојни лежишта на секој крај. Софата има паѓачка маса, погодна за храна и пијалоци. Тешка мерачка челична контракција на механизам за лекување на дејство за влечење за лесно работење, совршен за донесување дополнителна удобност за вас и за семејството. Се одликува со кадифен, презаситен дизајн кој ве надминува со супериорна удобност. Боја : темно кафеава. Димензии : Софа : 78 "L x 37,75" D x 40 "H, 167 bs. Удобно и стилски. Совпаѓање на loveубовно и стол на располагање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33