• Ново
Серта Палисади Модерна Песна Рака Троседот, Путер Крем Ткаенина

Серта Палисади Модерна Песна Рака Троседот, Путер Крем Ткаенина

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Додадете модерен допир во вашата дневна соба со овој софистициран кауч од 73 инчи. Изграден за да седи две лица, овој тросед со широко седиште има ткаенина што лесно се чисти и отстранливи перници што го прави одличен за сите видови домаќинства. Рацете со права патека и квадратните подножја создаваат рационализиран, современ изглед кој совршено се вклопува во помалите простори за живеење. Квалитетното врамување на тврдо дрво му дава дополнителна стабилност, додека врвните перничиња за седиштата со индивидуално завиткани калеми помагаат да се обезбеди удобно и поддржувачко седење за вас и вашите гости. Тапацираниот тросед за заштеда на простор доаѓа во различни опции за боја и материјал за да одговара на вашиот декор. Има разноврсен дизајн кој лесно ќе го надополни вашиот постоечки мебел за дневна соба, а исто така беспрекорно се координира со други парчиња Од Колекцијата Палисади. Серта Палисади Модерна Рачка за Патека 73-инчен Тросед, Компактен тросед со две седишта, компактен тросед со Путер, идеален за мали дневни соби. Модерен дизајн со прави раце и квадратни подножја. Премиум перничињата имаат џебни калеми завиткани во пена со висока густина. Квалитетна рамка од тврдо дрво за издржливост. Отстранливи перници за грб за удобност. Разновидна ткаенина или врзани кожни опции за тапацир. Пакување со една кутија за лесно поставување. Брзо склопување без алатки. Поддржува до 500 фунти. 73-инчен ширина x 32.5-инчен должина x 35-инчен висина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20