• Ново
Благородна куќа Хенеси Тафтирана кожена софа, коњак кафеава, еспресо

Благородна куќа Хенеси Тафтирана кожена софа, коњак кафеава, еспресо

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Повторете се во удобните удобности на длабоко вкоренети луксуз со тросед на традиционален дизајн и акценти на дрво. Изложувајќи чисти, модерни линии во комбинација со мазен тапацир, нашиот тросед со три седишта ќе го трансформира вашиот ентериер со вистинска количина на шарм и изобилство на здружение со својот класичен дизајн. Од дијамантски затегнати шипки до валани перници за акцент, ова парче сигурно ќе стане вашиот омилен простор за седење во вашиот дом за да седне и да се опушти со пријателите и семејството. Нобл Хаус Хенеси Фукс кожа тросед, коњак кафеава, еспресо : Вклучува : еден (1) тросед. Материјал : Фаукс кожа. Материјал за нозе : гума. Боја : Коњак Браун. Завршување на нозете : Еспресо. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 32,25 инчи длабок x 90,00 инчи широк x 31,00 инчи висок. Димензии на седиштето : 22,00 инчи длабоко x 75,50 инчи широк x 19,75 инчи високи. Висина на раката : 31,00 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84