• Ново
Сегментален тросед на Тејлор - песок на плажа

Сегментален тросед на Тејлор - песок на плажа

Buyers rating:
DEN 5599.68

Износ

Овој тросед е фокусиран на една работа, и само една работа : вашата удобност. Неговиот класично чист дизајн, во комбинација со база на алдер и Пиневуд го прави ова парче парагон на практичност и софистицираност. Неговите тапацирани потпирачи за рака и перници со висококвалитетни ткаенини ќе ги задржат вас и вашето семејство удобно ноќ и ден. Ниту едно склопување е потребно да се исчисти, да се користат суви материјали за ткаенини за високо квалитетно искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата