• Ново
Онтансон Оригинал Воздушен модерни кабриолет сегментална софа, црн микрофибер

Онтансон Оригинал Воздушен модерни кабриолет сегментална софа, црн микрофибер

Buyers rating:
DEN 7999.84

Износ

Постигнете го најоптималниот квалитет и удобност со колекцијата на воздухот со потекло од Османсон. Овој модерен и функционален мебел е погоден за секој затворен простор и постојниот декор. Класичниот тапацир е достапен во богата палета на бои, има скриени прегради за складирање и е идеален за возрасни и деца. Нашите конвертибилни сегментални софи ќе ја претворат секоја просторија во соба за гости. Подигнете го делот за седиштето и кликнете на потпирачот за грб за да го однесете ова во положба за спиење. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. [Модно погодно] : Со едно брзо движење, трансформирајте го овој пресек во спиење што мери 74 "x 47.2" + 50.4 "x 47.2" или искористете ги вклучените оддели за складирање за вашите сопствени потреби за складирање. Собранието го направи лесно за 30 минути или помалку! Одрекување : Предмети во слики продадени одделно. [Погодно за помали простори] : Совршена големина за функционалност во студио, студентски дом, па дури и во дневната соба на еден дом! Уживајте во практичноста на секторот во форма на U со целосна големина без да се занимавате со дополнителни непотребни рефус. Користете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите овој пресек во кревет и во корисен извор на складирање со еден брз потег, со што ќе ја смените вашата дневна соба во гостинска соба. *Погледнете ги сликите за детални и точни мерења на пресекот*. [Квалитет направен] : Квалитет направен во Турција со само најдобри материјали. Овој црн пресек е произведен со квалитетен микрофибер и кожа за седење. Придружени со четири цврсти нозе кои му помагаат на сегментот да има капацитет на тежина од 1500 фунти . [Удобност и дизајн] : Нашиот тапациран кабриолет сегментален тросед со складирање се состои од дебели, цврсти перничиња за седишта за оптимална удобност и стил. Уживајте да седите високо во удобност на нашите квалитетни фирми за седење со микрофибер. Развијте ја посакуваната естетска околина со вклучени перници за појавување за вашиот пресек . [Упатства за чистење] : Место за чисто погодени области пред да се примени широко чистење. Користете сува крпа со блага количина сапун и вода за какви било понатамошни опции за чистење. Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност. *Предметите на сликата се продаваат одделно*. [Спомени] : Уживајте во спортски настани со блиски пријатели, ценете го квалитетното време во удобноста на вашето семејство или испуштете на каучот додека го гледате вашето омилено шоу.

Карактеристики

Производи во категоријата