• Ново
Бали и Пари Едана модерна боемска природна ратан софа со перница

Бали и Пари Едана модерна боемска природна ратан софа со перница

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Заземете парче рај со мирна дизајн на софата во Едана. Направено во Индонезија, ова шармантно парче се состои целосно од природна ратан рамка украсена со ткаени детали. Наменета за удобност, Едана доаѓа со отстранлива перница и перници. Едана ќе пристигне целосно собрана и користи аголни нозе за одлична стабилност и поддршка во експресивен стил. Донесувајќи егзотично блаженство во современиот дом, софата во Едана го подобрува какво било аранжман . Поради природата на природните материјали што се користат во овој производ, може да има варијации во области како што се, но не ограничени на, боја, шема, жито и текстура . Стејките слични на косата на ратан/ратан-влакна се вообичаени заради природата на материјалот. Севкупни димензии : 72,75 "W x 31.25 " D x 32.25 "H; Димензии на областа на седење : 57,00 " W x 24.00 "D x 19.00 " H; Оружје : 31,25 "H; назад : 13.25 " H; Нозе : 10,75 "; • Боемски тросед • Конструиран од природен ратан, еколошки материјал • Рачно изработен од квалификувани занаетчии • Доаѓа со отстранлив перница и перници • Рамка за отворено • Агли на нозе • Целосно собрани • Тежина на производот : 18 фунта • Пакет тежина : 69,6 фунти • Севкупни димензии : 72,75 "W x 31.25" D X 32.25 "H; Димензии на областа за седење : 57,00 "W x 24.00" D X 19.00 "H; Arms : 31,25" H; Назад : 13,25 "ч; нозе : 10,75"; • Боја на производот : бело/природно кафеава • Состав на производи : ткаенина „100% полиестер“/природен ратан/пена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20