• Ново
Онтансон Оригиналниот воздух модерен конвертибилен сегментален тросед во форма на Л, Беж Ченил

Онтансон Оригиналниот воздух модерен конвертибилен сегментален тросед во форма на Л, Беж Ченил

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Постигнете го најоптималниот квалитет и удобност со колекцијата на воздухот со потекло од Османсон. Овој модерен и функционален мебел е погоден за секој затворен простор и постојниот декор. Класичниот тапацир е достапен во богата палета на бои, има скриени прегради за складирање и е идеален за возрасни и деца. Нашите конвертибилни сегментални софи ќе ја претворат секоја просторија во соба за гости. Подигнете го делот за седиштето и кликнете на потпирачот за грб за да го однесете ова во положба за спиење. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. [Модно погодно] : Со едно брзо движење, трансформирајте го овој пресек во форма на L во спиење што мери 80 "x 68,8" или искористете ги вклучените оддели за складирање за вашите сопствени потреби за складирање. Собранието го направи лесно за 30 минути или помалку! Одрекување : Предмети во слики продадени одделно. [Погодно за помали простори] : Совршена големина за функционалност во студио, студентски дом, па дури и во дневната соба на еден дом! Уживајте во практичноста на сегментот во форма на L во форма L без да се занимавате со дополнителни непотребни рефус. Користете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите овој пресек во форма L во кревет и во корисен извор на складирање со еден брз потег, со што ја менувате вашата дневна соба во гостинска соба. *Погледнете ги сликите за детални и точни мерења во форма на L во форма на L*. [Квалитет направен] : Квалитет направен во Турција со само најдобри материјали. Овој беж и кафеав дел во облик на L е произведен со квалитетен Chenille и Leatherette за седење. Придружени со четири цврсти нозе кои му помагаат на секторот во форма на L да има капацитет за тежина од 1000 фунти . [Comfort & Design] : Нашиот тапациран кабриолет во форма на L со складирање се состои од дебели, цврсти перничиња за седишта за оптимална удобност и стил. Уживајте да седите високо во удобност на нашата квалитетна фирма Chenille седење. Развијте ја посакуваната естетска околина со вклучени перници за појавување на сегментот во форма на L . [Упатства за чистење] : Место за чисто погодени области пред да се примени широко чистење. Користете сува крпа со блага количина сапун и вода за какви било понатамошни опции за чистење. Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност. *Предметите на сликата се продаваат одделно*. [Спомени] : Уживајте во спортски настани со блиски пријатели, ценете го квалитетното време во удобноста на вашето семејство или испуштете на каучот додека го гледате вашето омилено шоу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20
Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67