• Ново
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон Пресечен Тросед, Црна

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Buyers rating:
DEN 2371.20

Износ

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што дава изјава. Богатиот кадифе е тафтуван и од внатрешната и од надворешната страна на рамката, прекрасен детал за дизајн што може да се види од кој било агол во просторијата. Единечните перничиња" клупа " овозможуваат удобно седење на повеќе лица без одвојување на перницата. Пресекот е нагласен со двојни редови на нокти завршени со никел и убаво се спарува со столчето на клубот Моне. Погоден и за традиционални и за современи средини за дизајн. НАЈДОБРОТО СЕДИШТЕ во КУЌАТА (ИЛИ КАНЦЕЛАРИЈАТА) ? Безвременската елеганција изобилува на Пресечниот Тросед Моне Кочија со 3 акцентни перници ? Од дарежливо надворешно и внатрешно тафтување на копчиња до елегантно детални глави за нокти со двоен ред и полирани метални нозе со сребрен тон, ниту еден детал не се занемарува на овој дизајн шоу затка ? Ова прекрасно дизајнирано парче изјава е совршено за вашата дневна соба, дувло, салон или канцеларија ? Работи одлично како комплет Со Клупскиот Стол Моне или убаво на сопствена ТКАЕНИНА : ЛУКСУЗЕН КАДИФЕН тапацир ? Стручно тапациран во кадифена ткаенина со врвен квалитет ? Кадифената текстура на овој кадифе создава богат И луксузен ДИЗАЈН НА чувство : СТИЛСКИ МОДЕРЕН ПРЕОДЕН ИЗГЛЕД ? Седејќи помеѓу современиот и традиционалниот, модерен преоден дизајн обезбедува огромнаesетска разноврсност што треба да се користи практично во секој внатрешен декор УДОБНОСТ : КАДИФЕН АМОРТИЗИРАЊЕ СО ПОВЕЌЕ ГУСТИНИ ? Плишано полнење со пена со повеќе густини овозможува меко, но поддржувачко седиште ? Вие и вашите гости ќе се опуштите во удобност и стил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Серта Копенхаген 78 Софа Во Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Серта Копенхаген 78 Софа Во Беж

Оваа софа Во Серта Копенхаген е повеќе од само одличен тросед Со цврста рамка од тврдо дрво, перници од п

DEN 5241.28
Uspridefurniture Lester Square Arms Sofa -yellow
  • Ново
Оценка на клиентот:

Uspridefurniture Lester Square Arms Sofa -yellow

Под влијание на дизајни од средината на век, оваа рационализирана софа поставува модерна основа во која

DEN 6568.32
Карпести Троседот Кит
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карпести Троседот Кит

Карпестиот Тросед Кит Додава елегантна едноставност во секој простор за живеење со нашиот Карпест моде

DEN 2879.84