• Ново
Армен Жива Тројка Троседот Црна Врзани Кожа

Армен Жива Тројка Троседот Црна Врзани Кожа

Buyers rating:
DEN 6079.52

Износ

Непогрешливо пош детал за тафтување на копчиња ја подобрува истакнатата силуета на оваа ажурирана класика. Армен Живеат 309 Тројка Троседот Црна Врзана Кожа : Изработена со врзана кожа. Елегантен современ стил. Висококвалитетна конструкција. Пош копче-тафтинг детали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа

DEN 3.33