• Ново
Евроко Пресечен Тросед Во Форма На Буквата У Со Отомански, Кабриолет Кауч За Дневна Соба, Софа За Седишта, Црна, 110 x54

Евроко Пресечен Тросед Во Форма На Буквата У Со Отомански, Кабриолет Кауч За Дневна Соба, Софа За Седишта, Црна, 110 x54

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тапациран со висококвалитетен кадифе, овој пресечен тросед Во Форма На Буквата У не само што е исклучително удобен, туку и издржлив. Спакувани како 4 кутии. Елегантен Тросед : со својата удобна и стилска силуета, овој софистициран тросед создава топол, пријатен и релаксирачки амбиент, истовремено обезбедувајќи романтична и модерна привлечност за секој домашен амбиент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67