• Ново
Мансарда Тапациран Тросед Ткаенина

Мансарда Тапациран Тросед Ткаенина

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Карактеристики : - Фин полиестерски тапацир. - Тафтувано седиште и назад со копчиња. - Капаци За Перничиња Со Патент : Да. Дизајн : - Стандард. Стил (Стар) : - Современ/Среден век/Модерен. Материјал За Тапацир : - Лен. Димензии : - Димензии На Потпирачот за Грб : 4.5" W x 18 " H.-потребен е клиренс на Вратата : 36". Вкупна Висина-Врвот До Дното : -32". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -91.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -31". Вкупна Тежина На Производот : -125 фунти. Тубуларна Рамка Од Нерѓосувачки Челик. полиестерски тапацир. тафтувани копчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67