• Ново
Модвеј Коми Пополнети Преоптоварени Перформанси Кадифе 4-Парче Пресечен Тросед Во Светло Сива Боја

Модвеј Коми Пополнети Преоптоварени Перформанси Кадифе 4-Парче Пресечен Тросед Во Светло Сива Боја

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Рај за пријатна релаксација, комикс карактеристики кадифен комфор, дизајн со чиста облога и простран профил, што дава атрактивна изјава во модерниот дом. Покриен со кадифе со перформанси отпорен на дамки, овој тапациран пресек доаѓа со конструкција од цврсто дрво и перничиња обложени со пена и патка за луксузно чувство за мијалник. Комикс има преполнети перничиња со пердуви кои нудат чувство на релаксација и смирувачка удобност додека се лежите, што го прави совршен додаток во дневната соба, семејната соба или просторијата за игри. Направен за истегнување или виткање, Комикс ве повикува вас и гостите да седите и да останете некое време. Вклучува пластични лизгалки за стапала. Тежина Капацитет Секој Стол : 331 фунти. ПРОСТРАНА ПРЕСЕЧНА ТРОСЕДОТ-Доставувајќи луксузна удобност и стил до модерниот дом, оваа колекција на софи за преуредување може да се користи во различни конфигурации за да одговара на потребите на секој момент. ПЕРФОРМАНСИ Кадифе Покриени со кадифе отпорни на дамки, оваа тапацирана пресечна троседот е мека на допир. Смирувачката нијанса и пространиот профил на комикс дополнуваат различни стилови на декор. ЛУКСУЗНО МЕСТО за ОДМОР-со чист дизајн, едноставниот стил на оваа голема пресечна троседот не останува незабележан. Неговите перничиња за патки го прават совршен за дневната соба, семејната соба или просторијата за игри. КАДИФЕН КОМФОР-перничињата обложени со пена преполни со пердуви и памук нудат луксузно чувство за мијалник. Без разлика дали сте забавни, лежечки или релаксирачки, Комикс обезбедува супериорна удобност. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА-дрвената рамка е наменета за секојдневна употреба и дава издржлива поддршка на оваа современа колекција дневна соба. Комплетот Вклучува : 1 Отоманска, 2 Аголни Столици, 1 Стол Без Раце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Софа хајберо Со Перници Во Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму Колекцијата Хајберо е идеална за тоа.

DEN 3.33
Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67