• Ново
Софа хајберо Со Перници Во Црно

Софа хајберо Со Перници Во Црно

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Барајќи да создадете гламурозна дневна соба, не гледајте понатаму. Колекцијата Хајберо е идеална за тоа. Одликувајќи се со безвременско тафтување на копчињата и помодернизираните фини детали како што се огледалните акценти на облогата. Бургундскиот кадифен тапацир привлекува око. Имајте го најдоброто од двата света современи и класични сите во едно со оваа колекција. Цврсто конструиран, овој тросед безбедно лежи на четири акрилни нозе. Оваа колекција е совршено решение за обезбедување седишта за вас и за сите ваши гости. Вклучени 2 акцентни перници. Цврсто седиште и перница за грб. Целосна пена седење. 1 нога за поддршка. Копче тафтувано огледало трим акцент. Отстранлив капак за перница. Густина На Пена : Д24. Дебелина на перницата : 7". Димензија на ногата : 2.5 "W x 1.5" d x 6 "H. дозвола За Подот : 7". Капацитет на тежина : 650 фунти. Потребно е собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20
Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84