• Ново
Модвеј Месмер Канал Тафтувано Копче Перформанси Кадифена Троседот Во Јаглен

Модвеј Месмер Канал Тафтувано Копче Перформанси Кадифена Троседот Во Јаглен

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Канализирајте го гроздобер гламурот на Тафтуваното Копче На Каналот Месмер Перформанси Кадифена Тапацирана Троседот за да ја зголемитеorетиката на декор во вашиот дом. Удобно парче, луксузната површина на Каучот Месмер е покриена со кадифен полиестерски тапацир отпорен на дамки. Мекиот Тапацир на Троседот месмер покрива густа подлога од пена и индивидуално завиткан систем на пружински серпентина за врвно искуство во седење. Цврсто конструиран од дрво и иверица, Каучот За Дневна Соба Месмер се наоѓа на врвот на јасни акрилни нозе со ножни влошки што не означуваат. Овој ретро модерен тросед е идеален додаток во вашата дневна соба, дневна соба или домашна канцеларија. Софа Тежина Капацитет : 1323 фунти. КОПЧЕ ТАФТУВАНО - направете гроздобер гламур центар фаза во вашиот простор за живеење со овој кадифе троседот. Внатрешното копче тафтинг ја отелотворува ретро модерната елеганција создавајќи луксузен изглед. КАДИФЕНА СОФА-Покриена со кадифе со перформанси отпорни на дамки, овој тапациран тросед нуди луксузно искуство за седење со густа подлога од пена и систем за пружински серпентина за удобност и поддршка. РЕТРО МОДЕРЕН ТРОСЕД-Поканете ги гостите да седнат и да се релаксираат со оваа кадифена софа. Со силуета во клупски стил, Месмер е пример за стил и функција во дневната соба, спалната соба, канцеларијата или влезот. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА-Отелотворувајќи ја софистицираноста од средината на векот со прекрасни детали и ретро шарм, палатијалните акценти на овој кадифен тросед и врвната удобност безбедно се потпираат на четири јасни акрилни нозе. ТРОСЕДОТ ВО ДНЕВНАТА СОБА - овој тапациран кауч одговара и на домови и на станови кои ги надополнуваат модерните и современите декори од средината на векот. Димензии : 34,5 "Л х 83,5" В х 28 " Ч; Ограничување На Тежината : 1323 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20