• Ново
Девон и Клер Харисон Еспресо кожа реверзибилен пресек

Девон и Клер Харисон Еспресо кожа реверзибилен пресек

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Плишано подлога и тафтинг на копчето за сите додаваат овој шармантен и премногу задоволувачки пресек во која било просторија во вашиот дом. Ова уникатно парче има реверзибилна количка и дарежлива отоман во еспресо кафеава кожа врзана. Неговите луксузни и зафатени детали, квадратни раце и стил на перница, нуди современ изглед и софистицирано чувство. Покрај тоа, нејзините перничиња за седишта се целосно поставени со висока еластичност пена која е завиткана во дакрон пополнување за крајна удобност и поддршка. Покрај крајното релаксирачко искуство, можете да очекувате долговечност со парче. Неговата издржлива рамка со тврдо дрво сушена од печка се справува со голема грижа и е составена од уникатен и високо квалификуван занаетчија за да се обезбеди сила, како и долгорочна удобност и задоволство. Сетот вклучува : еден реверзибилен пресек, еден отоман. Трајна врзана кожа тапацир. Реверзибилниот пресек ви овозможува да конфигурирате во која било ориентација. Рамката е вклучена од пена, заграден и блокиран од агол за удобност и поддршка. Висока еластичност 2.0 густина на пена, завиткано во пополнување Dacron за дополнителна удобност и поддршка . Реверзибилни димензии на пресекот : 33.85 L x 89,76 W x 34,65 H. Кожа отомански димензии : 25.59 L x 50.39w x 14,57h.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гордо мебел Сифорд софа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гордо мебел Сифорд софа

Опуштете се стилски во модерно инспирирана удобност со овој софа Сифорд Направено со рамка од дрво, ово�

DEN 7999.84