• Ново
Женски Врвови Вратот На Екипажот Лабава Блуза Еднобојни Жени Летни Кошули Со Долги Ракави Темно Сина XL

Женски Врвови Вратот На Екипажот Лабава Блуза Еднобојни Жени Летни Кошули Со Долги Ракави Темно Сина XL

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цврста Боја. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : М САД : 6 Биста : 114см/44.88" Рамо : 59см/23.23" Ракав : 55см/21.65" Должина : 68см/26.77" Големина : Л САД : 8 Биста : 118см/46.46" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 56см/22.05" Должина : 70СМ/27,56" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 биста : 122см/48,03" рамо : 63см/24,80" ракав : 57см/22,44" должина : 72см/28,35" големина : Ххл сад : 12 биста : 126см/49,61" рамо : 65см/25,59" ракав : 58см/22.83" Должина : 74см/29.13" големина : хххл сад : 14 Биста : 130см/51.18" Рамо : 67см/26.38" ракав : 59см/23.23" Должина : 76СМ/29.92" големина : ххххл Сад : 16 Биста : 134см/52.76" рамо : 69см/27.17" ракав : 60см/23.62" Должина : 78см/30.71" големина : Хххххл сад : 18 биста : 138см/54.33" рамо : 71см/27.95" ракав : 61см/24.02" должина : 80см/31.50" летни врвови за жени. Блуза со долги Ракави со Цврст Дизајн на Вратот на Екипажот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33