• Ново
Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени Плус Големина Плус Големина Блузи За

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Големина : С Биста : 92см/36,22" Ракав : 24см/9,45" Рамо : 39см/15,35" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 25см/9,84" Рамо : 40см/15,75" Должина : 71,5 см/28,15"Големина : Л Биста : 106см/41.73" ракав : 26см/10.24" рамо : 41см/16.14" должина : 73см/28.74"големина : xl Биста : 114см/44.88" ракав : 27см/10.63" рамо : 42см/16.54" должина : 74.5 см/29.33"големина : Xxl биста : 122см/48.03" ракав : 28см/11.02" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92"дебелина : Стандардна полиестерска женска мода Туники Со кратки ракави Обични врвови погодни за лето,одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде летна маица со кратки ракави за женски стил : Секојдневен,мода како да се мие : рачно перење ладно,закачување или Сушење На Линија : одговара на сезоната : eas/пролет/зима/лето Е Толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или Џегинг за стилски изглед оваа сезона!Што добивате : 1xwomens Topsgens : Женска Пригода : Дневни Облечени Блузи За Жени Црвено-Кафеава Маица за Жени Трендовски Блузи и Блузи. Женски Блузи Плус Блузи За Жени Трендовски Маици За 2023 Година за Жени плус Големина. Преголеми Маици Женски Пролетни Блузи За Жени 2023 Женски Врвови Облечени Секојдневни. Сезона : Совршен За Пролет, Лето, Aut, Костум ЗА СИТЕ Дами И Тинејџери Girls.It на Без Сомнение ќе Бидете Привлечни. ИЗВЕСТУВАЊЕ : Содржина На Пакетот : 1 Х Блуза За Жени;Машина За Перење, Нормални Рутини За Перење;Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Големината пред Да Купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84
Плус Големина Тренингот Кошули Каки Масовно Жени Блузи Жени На Ракав Екипажот Вратот Неправилни Полите Врвот Маица Повик Лен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина Тренингот Кошули Каки Масовно Жени Блузи Жени На Ракав Екипажот Вратот Неправилни Полите Врвот Маица Повик Лен

74"Големина : L Биста : 110см / 43.Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Јака : вратот на екипажот Обрас�

DEN 3.33