• Ново
Женски Врвови Вратот На Екипажот Цврста Блуза Обични Жени Летни Ракави Кошули Сива м

Женски Врвови Вратот На Екипажот Цврста Блуза Обични Жени Летни Ракави Кошули Сива м

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овој Моден Врат На Екипажот. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 86см/33.86" Ракав : 56см/22.05" Должина : 53см/20.87" Големина : М Биста : 90см/35.43" Ракав : 57см/22.44" Должина : 54см/21.26" Големина : Л Биста : 94см/37.01" Ракав : 58см/22.83" Должина : 55cm/21.65" големина : xl биста : 98cm/38.58" ракав : 59cm/23.23" должина : 56cm/22.05" големина : xxl биста : 102cm/40.16" ракав : 60cm/23.62" Должина : 57cm/22.44" големина : xxxl биста : 106см/41.73" Ракав : 61см/24.02" должина : 58см/22.83" големина : ххххл биста : 110см/43.31" ракав : 62см/24.41" должина : 59см/23.23" големина : хххххл биста : 114см/44.88" ракав : 63см/24.80" Должина : 60см/23.62" материјал : изработен од полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : 3/4 Ракав,Блуза, Вратот На Екипажот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : тенк топ жени; тенкови женски врвови; тенкови за жени; основни врвови за жени; тен блузи за жени; камизола за жени; тенкови врвови жени пакет; празен резервоар топ жени; женски резервоар; плетен резервоар; летни резервоари; женски летни врвови; женски врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски летни врвови; женски лето; блузи за жени; блузи за жени лето; дами летни врвови; обични врвови за жени; пролетни врвови за жени; женски врвови; врв без Ракави; женски врв без ракави; женски врвови без ракави; жени без ракави; без ракави;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68
Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна �

DEN 270.08
Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок

Женска Кошула Со Долги Ракави Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Квадратни Ракави Со Тенок Ракав За В

DEN 3.00