• Ново
Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Печатени Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Црни Л

Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Печатени Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Црни Л

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Жените Мода Пеперутка Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови Оваа Мода Блуза. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 102см/40.16" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 17см/6.69" Должина : 66см/25.98" Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38" големина : l биста : 114cm/44.88" рамо : 42cm/16.54" ракав : 19cm/7.48" должина : 68cm/26.77" големина : xl биста : 120cm/47.24" рамо : 43cm/16.93" ракав : 20cm/7.87" должина : 69cm/27.17" големина : xxl биста : 126см/49.61" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56" € материјал q : полиестер. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Карактеристики : Дизајн На Блуза Со Кратки Ракави Со Тркалезно Деколте Најдобро За Лабаво Вклопување, краток ракав, Замавнувачки Полите, Доволно Долго за Да Го Покрие Задникот. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00