• Ново
Fanvereka Женски Моден Цвет Печатење Камизола Секси Чипка Шиење V-Вратот Слабеење Изложени Папокот Врвот

Fanvereka Женски Моден Цвет Печатење Камизола Секси Чипка Шиење V-Вратот Слабеење Изложени Папокот Врвот

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Женски мода цветни чипка v-вратот исечени суспендер врвот - - - мека и удобна ткаенина погодна за кожата и овозможува на кожата слободно да дише; толку кул и стилски, може да се толкува со секој фустан за да ја фасцинира убавината, ќе ве направи опуштени, разиграни и привлечни. Големина шема : . Големина (см). St Bust : t70-84пресврт : t61-66tlengh : t24. Мt Bust : t74-88пресврт : t65-70tlengh : t25. Lt Bust : t78-92пресврт : t69-74tlengh : t26. Големина (инч). St Bust : t27, 56-33. 07пресврт : t24. 02-25. 98tlengh : t9. 45. Мтбуст : т29, 13-34, 65пресврт : т25, 59-27, 56должина : т9, 84. Lt Bust : t30, 71-36, 22пресврт : t27, 17-29, 13tlengh : t10, 24. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Стил : Европски и Американски. Шема : Цветни. Боја : Жолта. Популарен елемент : Чипка. Применлив пол : Женски. Соодветна возраст : 18-35 години. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-3 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * Премиум материјал За Камизола : горниот дел од резервоарот е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која се чувствува мека и удобна за носење, дише и лесна, нема да и наштети на кожата. Уникатен дизајн : елек врвот се одликува со стил на пуловер, секси чипка шиење v-вратот и изложени папокот дизајн, слатка цветни печатени и секојдневен стил суспендиран, едноставен и шармантен. Повеќекратно совпаѓање : нашата женска камизола може да биде поврзана со фармерки, шорцеви и здолниште. Можете да ја носите и внатре со јакна. Различни комбинации, носат како што сакате. Погодни прилики : овој секси врв на цевката без грб е совршен за секојдневно носење, ноќен клуб, забава, состаноци, патувања, шопинг, улица, плажа, летен одмор итн. Одржување на облека : Препорачано миење рачно или машина, одвоено од друга облека за да избегнете боење; висат рамно и суво за да избегнете пеглање и белење.

Карактеристики

Производи во категоријата